ŞİRKET PROFİLİ
Sunay Yıldırım Sig.Ara.Hiz.Ltd.Şti. olarak sektörde 2001 yılından beri başarıyla hizmet etmekteyiz. Acenteliğimiz TSE’nin Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip Türkiye’deki birkaç acenteden biridir. Sunay Yıldırım Sig.Ara.Hiz.Ltd.Şti. kendi binasında hizmet vermektedir. Hizmet kalitemizi her geçen gün biraz daha yükselterek sektördeki güvenirliğimizi, saygınlığımızı ve aranan bir marka olma özelliğimizi artırmaktayız. Acenteliğimiz kurucusu Sayın Sunay Yıldırım; Türkiye Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu üyesidir. Sektörün gelişimine katkıda bulunmak için bugüne kadar her türlü çaba ve önemi göstermiştir. 12.000'i aşkın kayıtlı, 6000’i aşkın aktif müşteri portföyü ile Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesinin en büyüğü olan acentemiz, sektörde lider olma özelliğini uzun yıllardır sürdüren Anadolu Sigorta A.Ş. ve Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. acenteliği ile müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini gün geçtikçe artırma gayreti içerisindeyiz. 

Hazine Müsteşarlığının 4632 Sayılı Bireysel Emeklilik Kanunu’nu çıkmasından sonra yetki almış ilk özel acente olma özelliğine sahip olan acentemiz, bu alandaki çalışmalarını da hızla sürdürmektedir. 

Sigortacılığın sadece poliçe düzenlemeden ibaret olmadığını bilincinde olan acentemiz, poliçenin başlangıç evresinden bitiş evresine kadar müşterilerimizin sürekli yanında yer almaktadır. Acenteliğimiz 13 uzman personelin yanı sıra, 6 adet araç filosu ile müşterilerine 24 saat hizmet vermektedir. 

Acenteliğimiz yerel bir marka kavramından sıyrılıp Sunay Yıldırım Sig.Ara.Hiz.Ltd.Şti. olarak ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sizlerin güveni bizlerin başarı grafiğini her geçen gün artırmaktadır. 

Saygılarımızla.. 

Sunay Yıldırım Sig.Ara.Hiz.Ltd.Şti. .

   Copyright 2013
   sunayyildirim.com.tr Tüm Hakları Saklıdır

   Bülten Aboneliği

   Sistem 25.11.2015 tarihinde güncellendi.